Komerční reklamy
Zdroj: http://www.rolanddg.eu/en/applications/commercial-prints

Komerční reklamy

Vaše ziskové řešení pro výrobu komerčních tiskovin

Komerční tisk se stal široce uznávána a výnosný obchod. Každá firma – od malé místní pekárny velkých obchodních řetězcích – použití okenních dekorací, značky, POP a POS displejů, podlahovou grafiku, plakáty, grafika vozidla, plakáty a další. Malé místní obchody nemusí objednávat ve větším množství, ale i ten nejmenší objednávka je zisková s digitální velkoformátovou tiskárnu z Roland DG.

Tisk a řezání na jeden zátah

Mohlo by to vypadat složitě, ale vytváří ohromující grafiky, které jsou řezané do dokonalosti, mají živé barvy a možná náznak zlata nebo lesku je poměrně jednoduché s tiskárnou / frézy z Roland DG.

Naše oceněné technologie umožňuje tisknout a řezat všechny grafiky v jednom současného postupu. Není třeba kupovat dodatek k vaší tiskárně, aby bylo možné snížit okenní grafiku, nálepky a podobně. Vyberte si z naší UV řádku, pokud chcete tiskárnu / frézu, která přidává lesklá podrobnosti nebo texturu vašich výtisků nebo z naší eko-solventní řádku, pokud si přejete přidat metalické barvy jako stříbro a zlato vašich výtisků.