Cedulky, tabule
Zdroj: http://www.rolanddg.eu/en/applications/signs

Cedulky, tabule

Pojďme razí cestu

Eye-lov grafiku pro obchody a firmy, směrové značení a piktogramy je jen několik příkladů značení, které se setkáváme každý den. Požadavek na znamení, že sdělování informací v atraktivní, barevné a odolné způsobem je velmi vysoká. Roland DG je ideální partner pro výrobu všech druhů vysoce kvalitních značek, protože nabízíme širokou škálu velmi spolehlivé tiskárny, řezací plotry a rycí stroje.

Tisk a řezání na jeden zátah

Mohlo by to vypadat složitě, ale vytváří ohromující grafiku, které jsou řez k dokonalosti, mají živé barvy a možná náznak zlata nebo lesku, je poměrně jednoduché s tiskárnou / frézy z Roland DG. Naše oceněné technologie umožňuje tisknout a řezat všechny grafiky v jednom současného postupu. Tímto způsobem produkovat barevné nápisy a piktogramy pro veřejné toalety, výtahy, nouzových východů a další je snadná, rychlá a rentabilní.

Přečtěte si více o výhodách v kombinaci tisku a řezání

Spolehněte se na řezacím plotru

Čím více Jednoduchým řešením je použít řezací plotr, aby poutavé směrové tabule. Můžete jednoduše řezané písmena a tvary do fólie podle svého výběru vyrábět jeden nebo dva barevné značení. Roland frézy jsou mimořádně spolehlivé a přesné. Určitě najít stroj, který odpoví na vaše potřeby.

Tisk na předměty a dárky

Použijte náš VersaUV LEF sérii UV tiskáren pro tisk barevné grafiky s lesklým nebo textur přímo na všechny druhy desek a objekty až 10 cm tlustý. To vám bude vyčnívat z davu!

gravírované nápisy

Rytí je ještě další možnost. S naší řady vysoce kvalitních rytců můžete udělat krásné, trvanlivé reklamní tabule a jmenovky do dřeva, kovu nebo tvrdších plastů. Vyryté piktogramy jsou také populární aplikace, které vám pomohou v čele.