Nálepky na zeď
Zdroj: http://www.rolanddg.eu/en/applications/wall-stickers

Nálepky na zeď

Přizpůsobte pokoj s zeď samolepkou

My všichni chceme, aby naše domy a kancelářské prostředí mají osobní kontakt a odráží to, co jsme vášnivý. Samolepky na zeď jsou snadný způsob, jak přidat osobnost a barvu do místnosti. Vzhledem k tomu, mohou být snadno změněna, samolepky na zeď jsou také ideální pro události, témata a sezónní dekorace. Sériově vyráběné dekorace na zeď se nacházejí ve většině domácí dekoraci obchodů, ale s Roland GŘ řady digitálních tiskárny / frézy můžete vytvořit vlastní a skutečně osobní nástěnné dekorace při nízkých nákladech.

Tisk a řezání na jeden zátah

S tiskárnou / frézy z Roland dostanete řešení, které nejen tiskne živé barvy, ale také snižuje obrys samolepky stěnové do požadovaného tvaru. Integrovaná funkce řezání usnadňuje proces vytváření stěn samolepky tím, že eliminuje potřebu samostatného frézy. Je to rychlé, snadné a jednoduché řešení.

Pro vnitřní i venkovní použití

Můžete použít tiskárny / frézy Roland a eko-solventní inkousty vytvořit nástěnné dekorace pro vnitřní i venkovní použití. Použití GREENGUARD Gold Certified Roland ECO-SOL MAX inkoustu – který splňuje přísné emisní limity chemický – zajišťuje, že samolepky na zeď nebude mít vliv na vnitřní klima. ECO-SOL MAX inkoust má venkovní trvanlivost tři roky, a to i bez laminování tisk.

A dodal, že něco zvláštního

VersaCAMM VS-i a PRO4 tiskárna SOLJET / frézy umožňují přidávat ke snímkům šumivých metalické barvy a úžasné šedé tóny vašich samolepky na zeď. Tyto tiskárny / frézy mohou být dodávány s kovovými a lehké černé inkousty, které jsou ideální, pokud chcete dát svým zákazníkům další možnosti nechat své fantazii volně plynout. Nemohou-li si to představit – Roland vám jej vytvořit.