AK Media

André van Keulen of Utrecht založená společnost AK Media je odborníkem na tisk všech možných reklamních předmětů. Pera, CD obaly nebo vafle plechovky jsou stále vytištěny a personalizované v malých množstvích.

Před dvaceti lety van Keulen začal zvukové studio, kde on dělal rozhlasové znělky a reklamy. Byl dotázán, zda CDs byl distribuující mohl být také vytištěny. Společnost rostla ukázalo být významným hráčem na CD a DVD tiskem. Tento trh je nyní z velké části zmizela. Van Keulen věděl, jak předvídat změny v čase zahájením tisku další produkty.

malá čísla

„Začali jsme tiskem telefon kryty s přetlakem (sublimace). Brzy se ukázalo, že existuje velká potřeba pro tisk malých množství propagačních dárků. Začali jsme hledali vhodnou tiskárnu a my jsme si vybrali tiskárnu Roland UV, z nichž nyní mají dva, jeden LEF-12 a LEF-20, „říká van Keulen.

 

propagační předměty

Zákazníci AK Media jsou hlavně obchodní společnosti v reklamních dárků. Mají své propagační dárky vytištěna v počtu od 25 do 1000 kusů. „Ale pokud chtějí 3.000 kusů zároveň budeme dělat to,“ van Keulen poukazuje. „Tiskneme všechny druhy věcí, jako jsou pera, klíče USB, krytů, napájecí bank a máty peprné plechovek.“