Racespirit
Zdroj: http://www.rolanddg.eu/en/racespirit

Racespirit

Úspěch Racespirit a auto BMW Art

Od roku 1975, umělci z celého světa se obrátil automobily BMW do skutečných uměleckých děl. Mezi nimi bylo mnoho známých umělců, jako Andy Warhol. V roce 2010, oni požádal americký umělec Jeff Koons navrhnout 17. BMW Art Car na 24 hodin Le Mans. Poprvé v historii Art Car, designy nebyly maloval na auta, ale byly vytištěny na vinylu. Německá společnost Racespirit vyrobeny výtisky a zabalené auto. Udělali výtisky s Rolandem tiskárna / frézy. Výsledkem je opravdu nádherné závodní auto, které se zdá být překypující síly a energie.

racespirit1.jpg

Wolfgang Schmid je od dob svého dospívání vášnivý závodění. Jeho společnost, Racespirit činí navrhuje a vyrábí samolepky pro populární závodní týmy. Společnost si vybudovala dobrou pověst v průběhu let. „Mluvíme jazykem našich klientů. Chápeme jejich nabitý program a důvěrnost určitých věcí. Děláme také všechny možné podat výzvy ke šťastnému závěru, „říká Wolfgang Schmid.

Racespirit udělal pint pro 17. BMW Art Car. Použili tiskárnu z Roland DG pro toto. 20 Pantone barvy musely být převedeny do CMYK a Roland DG kombinovaná tiskárna / frézy byl jediný projít testy. „Je to skvělý tiskárny. Tiskárna je spolehlivý a vždy vytvoří přesné výsledky. Byla to jediná tiskárna, která se setkal nároky Jeff Koons ‚, „vysvětluje Wolfgang Schmid.

Racespirit tým zabalené tři kompletní závodní auta a desítky náhradních dílů, protože tam byl vždycky šance, že se něco pokazilo během tréninků a nakonec, Art Car musel začít v Le Mans nepoškozené a dokonale zabalené. Wolfgang Schmid: „My jmenován jeden člověk, který měl na starosti balení auta, protože každý nálepka muselo být dokonale aplikovat po umělcově designu. Pracovali jsme ve dne v noci dokončit včas. To bylo jistě není snadný úkol, ale my jsme s výsledkem velmi spokojený! „