Společnost - Image Sign
Zdroj: http://www.rolanddg.eu/en/image-sign

Společnost – Image Sign

Něco může být zabalen

Specialista na reklamní potisk vozidel, Image Přihlásit se Wijhe (NL) byl první koupit dvě širokoformátová, Roland SOLJET EJ-640 tiskáren v Evropě. Tímto způsobem se společnost reaguje na rostoucí poptávku po plnobarevné reklamy na vozidlech.

Image Sign koupil tyto tiskárny přes prodejce Roland, Tripa. Nově vyvinuté Roland DG eko-solventní tiskárny pracovat s úplně novým inkoustem. Kromě toho, tiskárny SOLJET EJ-640 jsou mimořádně nákladově efektivní a zaručují vysokou produktivitu.

img_rij_image-sign_b.jpg

Self-made man

Coen Geerlings je vlastníkem obrazu podepsat. Působí v tomto oboru po dobu 30 let. Původně byl automechanik, začíná svou kariéru na auto-striping společnost. Když první frézy přišel na trh, založil vlastní firmu písma vozidla. „Je skvělé udržovat spojení s automatickým celém světě. Nápis a auta jsou skvělá kombinace.“

Společnost zkušený stabilní růst, s krátkou dip během finanční krize. Nyní má firma 12 zaměstnanci plus počtu účastníků a na volné noze. Image Sign se specializuje na obalu vozidel, jako jsou vlaky, tramvaje, autobusy a užitková vozidla. A to není neobvyklé pro každého pracovníka společnosti, bez ohledu na jejich obvyklé funkce, na pomoc s balicí příležitostně. Je to opravdu je týmová práce. Nikdo pracuje na vozidlo samotné. Obal film aplikuje na vozidlo s svatou trpělivost a absolutní přesností podle skupin dva nebo tři osoby.

„Naše společnost je jedna velká dílna,“ říká Coen. „Děláme hodně práce pro tisk a podepsat firmy. Pracujeme pro každého, kdo chce něco zabalené.“

 

prostorové povědomí

Uplatnění balicí fólii je profese v jeho vlastní pravý. „Když jsem začínal, nebyl trénink na to,“ říká Coen. „Naučil jsem se. Je to věc dělat a odváží. Nejdůležitější je prostorové vnímání. Při vytahování balicí fólii v jednom směru, budete muset mít na paměti, jeho vliv na zbytek úlohy. Pokud ne mají tu možnost nahlédnout, nikdy k ničemu na to. A pokud můžete zvládnout tuto profesi, budete mít práci po celý zbytek svého života. “

V průběhu let se materiály zlepšily a snadněji zpracovávat. „Před 15 lety jsme pracovali s filmem, který nebyl určen pro použití na vozidlech. V té době, lepidlo byl hlavní nevýhodou. Bylo to mnohem obtížnější odstranit než dnešními materiály.

 

Slovo z úst

Objednávky přicházejí od lidí, kteří o nás slyšeli od předchozích klientů. „Pokud dodat dobrou práci, lidé přicházejí k vám z vlastní vůle,“ říká Coen. „Nechceme dát obchodní zástupce na cestách a používáme prakticky žádnou reklamu. Tyto signmakery a opravny vědět, kde nás najít. Co jsem nikdy udělat, je oslovit zákazníky z mých zákazníků. Je to o dávání a braní, a to zejména respekt.“

Společnost pracuje v celém Nizozemsku: nejen v dílně v Wijhe, ale také na místech zákazníků. Například, Image Sign pracoval na všech vozech nájemní podnikání a tým aplikační cestoval po celé zemi.

img_rij_image-sign_a.jpg

Cokoliv může být vytištěn

Pro písmem vozidel, dobrý řezací plotr je nepostradatelná. I nadále platí, že velká část balicí fólii není vytištěna, ale vystřižené z filmu v požadovaných barvách. Nicméně, existuje rostoucí poptávka po plnobarevný reklamy na vozidle. Za tímto účelem Coen koupil svůj první tiskárnu z Roland DG, a on nikdy se ohlédl. „Cokoliv může být vytištěn v dnešní době,“ říká Coen s úsměvem, „a to je přesně to, co děláme stejně. Často pracuje s plnými barvami, které naši Roland tiskne dokonale. Nechceme se prolínají a vytisknout na stejném stroji. Je to způsobeno do pracovního postupu. Můžeme zkrátit dodací lhůty tiskem na tiskárně a řezání na plotru „.

celková dodavatel

„Naší vizí je poskytovat vše, co pro naše zákazníky, včetně vizitek a papírnictví. Jsme značková společnost, která nyní dodává také tisk práce. Příběh je to velmi logické. Profesionální zákazníci nyní mohou přijít do jedné společnosti za všechno, co má logo na to. Ať už je to auto, oblečení či vizitky, my to všechno dodáváme. chcete-li rozhlasovou či televizní reklamu, můžeme zajistit, že stejně. také jsme dělat projekční práce. “ Říká Coen.